Mobil Tv İzle

Tv İzleme Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 15MB
  • Version 1.2.0
  • Dil İngilizce
  • Firma KC Mobile
Televizyon tutkunları artık istedikleri zaman istedikleri yerde kolaylıkla televizyon izleyebilecekler.Zaman mekan sınırlaması olmadan özgürce tv izleme zevkine siz de varın.

  Televizyon izlemek için artık evde olmanıza gerek yok. Dışarıda herhangi bir yerde de artık televizyon izlemek mümkün.Televizyon tutkunları istedikleri dizi,film,haber programı,çizgi film ve bir sürü programı izleme şansını bu program sayesinde kolaylıkla elde edebilecekler. Yüksek görüntü kalitesi,mükemmel ses düzeyi ve kesintisiz seyir keyfi için bu program tam da size göre.

  Boş zamanlarınızda,seyahat ederken,piknikte,işte ve daha istediğiniz bir sürü mekanda televizyon izleme fırsatını siz de kaçırmayın.İstediğiniz programı seçin kolay ve hızlı şekilde indirin işte yapmanız gereken tek şey bu.Ondan sonra kesintisiz izleme keyfinin tadını çıkarın.Sevdiğiniz,sürekli takip ettiğiniz kanalı favori kanallara ekleyebilir ve kanallar arasında kendi isteğinize göre sıralamalar yapabilirsiniz.Böylelikte aradığınız kanala daha çabuk bulabilirsiniz ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.Bu mükemmel fırsatların yanında radyo kanalları da bulunmaktadır.Yani siz bu program sayesinde hem istediğiniz zaman müzik dinleyebileceksiniz istediğiniz zaman da televizyon izleyebileceksiniz.

  İstediğiniz müziği dinlemek ve istediğiniz programı izlemek artık çok daha kolay olacak.Siz de bu müthiş imkana sahip olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey indir butonuna basmak olacaktır.İşte harika özellikleri barındıran bu programa sahip olmak bu kadar kolay.Hiç vakit kaybetmeyin  siz de bu eşsiz ve mükemmel programa sahip olun ve televizyon izlemek,radyo dinlemek sizin için de daha kolay olsun.

Daha Fazla Göster
Mobil Tv İzle indir